ModaSaç

Yılın Trend Saç Renkleri

Trendlerin sürekli değişmesiyle birlikte kadınlar artık karar vermekte zorluk çekiyorlar. Trend olan renkleri takip etmek bir o kadar zor olsa da sizler için hazırladığımız bu haftaki yazımızda küçük ipuçlarımız var!

Karamel Tonlar

Her senenin vazgeçilmez rengi karamel ile başlayalım.. Özellikle kış aylarında tercih edilen karamel tonlar en çok tercih edilen tonlar arasında.

Metalik Sarı

Modada, makyajda ve saç renklerinde ki metalik esintiler bir hayli dikkat çekici ve son zamanların en trendi diyebiliriz.

Krem Sarı

Son zamanlarda tüm kadınların keşke benimde olsa dediği renk tonlarının başında krem sarı saç rengi geliyor. Yumuşak tonu ile iddialı ama bir o kadarda tatlı bir tercih oluyor.

Rose Gold Esintileri

Farklı olmak isteyenlerin ufak dokunuşlarla saçlarına kattığı masum renk tonu olarak karşımıza çıkmaktadır rose gold rengi. Bu rengin saçlara kattığı en önemli etki saçlarda ortaya çıkardığı sıcak ışıltılardır.

Bakır Tonlar

Kızıl saç renginin özel bir türevi olan bakır saç tonları hem gösterişli hem de bakım isteyen renklerdir. Ama her ne olursa olsun kadına cazibe de kattığı kesin ne dersiniz?

 

Bir cevap yazın