GüzellikModaSaç

Yenilenmek İçin Senin Tercihin Bronzlight mı? Freelight mı?

Kadınlar yenilenmeye saçlarından başlar değil mi? Yapacağınız ufak değişimler sizi bambaşka hissettirebilir. Saçlarınızın artık biraz farklı görünmesini arzuluyor ve kendinizde ufak bir değişiklik istiyorsanız önerilerimiz tam size göre!

Saçlarında daha önce hiç işlem yaptırmamış veya daha doğal görünen işlemleri tercih edenlerin istediği sonuç her zaman doğal görünümlü dokunuşlardır. Ufak değişimlerle fark yaratmak istiyorsan sana önerimiz Freelight ve Bronzlight uygulamaları. The Most Hair Design Studio uygulamalarından en sevilen doğal görünümlü saçları sizin için ekledik. 

İlk olarak Freeligh ve Bronzlight işlemlerini ele alalım:

FREELIGHT

Yumuşak dokunuşlarla ışıltı ve canlılık katmak mı istersin? Freelight uygulaması, saçınızda ufak dokunuşlar ile yumuşak ve taze ışık etkisi bırakarak saçlarınıza ışıltı katması için kullanılan bir işlem diyebiliriz. Yoğunluğu daha az tuttuğumuz bu işlemde en başta söylediğimiz gibi doğallık ön plandadır. Bu uygulamada istenilen sonuç saçın kimyasal işlem görmüş gibi değil de güneşten açılmış gibi görünmesidir. 
Bronzlight uygulamasına geçmeden önce freelight uyguladığımız saçlara bir bakalım.

BRONZLIGHT

Bronzlight uygulaması tıpkı freelight uygulaması gibi saçınızda aydınlık etkisi yaratan bir uygulamadır. Bronz ombre uygulaması da diyebileceğimiz uygulamanın çok sevilmesi ile son yılların en trend uygulaması haline geldi. Daha çok kahve alt tonlu saçların bu uygulamayı tercih etmesini öneririz. Kendi saçınızdan iki ton kadar açık bir renk tercih etmenizde fayda var. 

Doğal görünümlü uygulamaları bir de havalı fresh cut kesimiyle birlikte kullanırsan, hem fresh hem de ışıltılı hissedebilirsin. 

Günlük hayatta kombininizin daha da şık görünmesi için freelight ve bronzlight uygulamalarının nasıl durduğuna bir bakalım.

The Most Hair Design Studio sayfasında uygulanmış diğer saçlara da göz atabilirsin 🙂

Işıltılı günler dileriz.

Bir cevap yazın