ModaSaç

Taze, Dinamik bir görünüm için Fresh Cut Kesim

Modern ve farklı kesimlerden hangi kadın hoşlanmaz ki. Fresh kesimler trend olduğu günden beri pek çok kadının vazgeçilmezi. Bunun en önemli sebebi de fresh kesim modellerinin hemen hemen her yüz tipine yakışıyor olması diyebiliriz.

Saçlarınızı sürekli düzeltmek istemiyorsanız orta boyda kesilmiş ve dağınık kat verilmiş bu kesime bir şans verin!

Fresh kesimlerin bir başka güzelliği de her durumda kolayca şekil verilebiliyor olması. Özel bir akşam yemeğinde bir fön makinesi bir saç fırçası ile 10 dakikada kuaförden çıkmış gibi görünebilirsiniz. Kesim zaten havalı, az eforla saçlarınızın güzel görünmesi kaçınılmaz.

Lob saç modeli düz saçlarda mı yoksa dalgalı saçlarda mı daha güzel duruyor biz karar veremedik. Her ikisinde de ayrı bir havası var kesinlikle. Dalgalı saçlarını kısacık çektirmeye çekinenler için çok uygun bir model. Saçlarınızı bu kesim modeli ile gayet rahat kullanabilirsiniz.

Saça mütematiyen atılan katlar sayesinde, ince saçları çok daha yoğun göstermek mümkün! İnce saçlıysanız, bu modeli tercih edebilirsiniz.

Sizi olduğunuzdan daha genç ve dinamik gösterecek bu model tarzınıza taze, fresh bir hava katacaktır.

Belli belirsiz katlar ve kakülle şekillendirilmiş orta kesim saçlar, doğal ve hafif dalgalı saçı olanlar için özel olarak şekillendirmeye ihtiyaç bile duymadan kolaylıkla kullanabilir.

Bir cevap yazın