GüzellikModaSaç

Şık ve Gösterişli Topuz Trendi

Bir topuz sizi oldukça şık gösterebilir. Her sezon trend olan topuz saç modellerini sizler için derledik. Günlük kullanımda esinlenebileceğiniz modeller ile tarzınızı yansıtmak düşündüğünüzden daha kolay. Saçınızla fazla uğraşmak istemediğiniz bir gün bu pratik modellerle gününüzü kurtarabilirsiniz. Abartılı ve gereğinden fazla uğraşılmış topuz modelleri artık çok fazla tercih edilmemekle birlikte yerini daha çok modern görünüme bıraktı diyebiliriz. 

Evdeyken kolaylıkla yaptığınız mükemmel gözüken topuz modelini dışarı çıkarken yapmakta zorlansanız da size önereceğimiz modelleri kolaylıkla yapacağınızdan eminiz. 

Size önereceğimiz modeller gece kıyafetinizle, işe giderken hatta arkadaşlarınızla buluşmaya giderken de rahatlıkla tercih edebileceğiniz modeller olacak.  

Sıklıkla başınıza gelen, son anda öğrenilen davet yada arkadaş buluşmaları için bu modeller tam size göre!

Sizin için hazırladığımız topuz modelleri ile şık ve göz alıcı hissedebilirsiniz. 

Dağınık Topuz 

Örgü Topuz

Sıkı Topuz

Aksesuarlı Topuz

Ensede Topuz

Salaş Topuz

Açık Saçta Topuz

Doğal, dağınık topuzlar için ilk olarak saçlarınıza bir şekillendirici spreyle hacim vererek başlamalısınız. Sırt dekolteli kıyafetler yada salaş kazakların kurtarıcısı topuz trendini bol rimel ve belirgin bir ruj detayıyla taçlandırabilirsin. Hem şık hem de gösterişli olabileceğiniz yarım topuz modelini mutlaka denemelisiniz.

Bir cevap yazın