GüzellikSaç

Sarı Saçların Hem Güçlü Hem Parlak!

Sarı saç renginin daha fazla bakıma ihtiyacı olduğunu biliyoruz. Saçlarınızın canlılığını, parlaklığını koruması ve de sağlıklı uzaması çok önemli.

Sağlıklı uzayan saçlar elbette ki düzenli kesim ve doğru bakım ile mümkün. Renk koruyucu özelliği olan ürünleri kullanmanı öneririz. Saç rengin tam da istediğin gibi olmuşken doğru ve uygun bakım sayesinde rengini uzun süre korumana hiçbir şey engel değil.

Sarı saçlarınızın daha mükemmel görünmesi için ısı ve şekillendiricilerden yardım alman gerektiğini biliyoruz. Ancak saç şekillendirici kullanırken mutlaka saçınızı koruma altına alacak ürün kullanmalısınız.

Kerastase Blond Absolu Cicaplasme Serum

Hyalüronik asit ve Edelweiss bitkisince zenginleştirilmiş Cicaplasme, kırık saç uçlarını mühürleyerek daha ipeksi bir dokunuş sağlar ve elektriklenmeyen saçlar için pürüzsüzleştirir. Saç tellerinde hasar görmüş alanları anında onarır. 230°C’ye kadar ısı koruması sağlar. 


Sağlıklı görünen saç denildiğinde ilk akla gelen saçtaki kırılmaları önlemek ve saçın pürüzsüz bir görünüme kavuşması diyebiliriz. Saçınızı besleyen, canlılık katan ve kırıkları önleyen keratin içeren argan yağlı saç serumu da bizim favorimiz.

The Most Argan Oil With Keratin 


Saçlarınızın renklerini korumak için koruyucu özelliği bulunan şampuanlar kullanmaya özen gösterin. Bu sayede saçlarınızın rengi uzun süre kalıcılığını koruyacaktır. Bunun için size renk koruma özelliği bulunan şampuan önerimizi inceleyebilirsiniz.

Bc Bonacure Sülfatsız pH 4.5 Renk Koruma Şampuanı


Saç renginize karar veremiyorsanız The Most Hair Design Studio‘yu ziyaret edebilirsiniz 🙂

Bir cevap yazın