GüzellikSaç

Her an yanında, bir damlası yeter!

Güzel kokan şeyler her zaman siz iyi şeyler anımsatır, kendinizi iyi hissetmenizi sağlar değil mi? Tıpkı The Most Argan Oil With Keratinin size ve saçınıza iyi geldiği gibi.

Tamamen organik bileşenlerden oluşan, The Most Serum’dan vazgeçemeyeceksiniz. Bir damlasıyla bile saçlarınızda mucizeler yaratmaya ne dersiniz? Saçını besle, canlılık kat ve kırıklarını yok et.

Her yerde kolaylıkla kullanabileceğin, çantana atıp çıkacağın kurtarıcın bi tık uzakta.

İçerdiği Argan Yağı ve Keratin özleri sayesinde saçı besleyerek, saçtaki kırılmaları önler ve saçın pürüzsüz bir görünüme kavuşmasına yardımcı olur. Kimyasal işlem görmüş ya da sürekli şekillendirilen saçlardaki yıpranmaları onarır, sağladığı doğal parlaklık sayesinde saçların daha canlı görünmesini sağlar.

Saç sağlığı için oldukça faydalı olan E Vitamini ile saçı yoğun bir şekilde nemlendirir. Antioksidan özelliği sayesinde saçtaki elektriklenmeyi yok eder. Saçtaki yıpranmaları ve kırıkları onararak daha dirençli ve güçlü saçlara sahip olmanıza yardımcı olur.

Argan yağı ve keratin içeren The Most Serum ile doğallığı saçlarında hisset!

 Ne İçerir?

Argan Yağı

Faslı kadınların yüzyıllardır saç ve cilt güzelliği için kullandığı Argan Yağı, Fas’ta yetişen Argan Ağacı’nın çekirdeklerinden elde edilmektedir. Argan Yağı içerdiği vitaminler sayesinde saçı besleyerek, saçtaki kırılmaları önler ve saçın pürüzsüz bir görünüme kavuşmasına yardımcı olur. Kimyasal işlem görmüş ya da sürekli şekillendirilen saçlardaki yıpranmaları onarır, sağladığı doğal parlaklık sayesinde saçların daha canlı görünmesini sağlar.

E Vitamini

Saç sağlığı için oldukça faydalı olan E Vitamini, saçı yoğun bir şekilde nemlendirir. Antioksidan özelliği sayesinde saçı serbest radikallere karşı korur.. Saçtaki yıpranmaları ve kırıkları onararak daha dirençli ve güçlü saçlara sahip olmanıza yardımcı olur.

Hidrolize Keratin

Saçın en önemli yapı taşı olan keratin renklendirme ve şekillendirme işlemlerine karşı dayanıklı ve güçlü bir saç için kütikül tabakasını onarır.

Kullanım:

Saç yoğunluğunuza göre 2-3 damla kadar elinize alıp saçlarınızın ortasından uçlarına doğru uygulamalısınız. Hafif nemli saça uygulayarak daha sonra kurutabilirsiniz. Ya da kuru saçınıza aynı şekilde uygulayarak canlılık katabilirsiniz. Durulama gerektirmez. Düzenli kullanımda farkı hissedeceksiniz.

Bir cevap yazın