GüzellikSaç

Buklelerinin Daha Havalı Olmasına Ne Dersin?

Kıvırcık saçlar sizi çok havalı gösterse de bakımı ve şekillendirilmesi oldukça zordur. Her saç şekli ve yapısı için uygun ürünleri kullanmanın ürünün etkisini arttırdığını ve alınan sonuçların çok iyi olduğunu sizinle daha önce paylaşmıştık.

Özellikle kıvırcık saçların daha da özen gösterdiği bir konudur doğru ürün seçimi. Çevre faktörlerinden kolayca etkilenen kıvırcık saçlar, şekil alma konusunda oldukça zor gibi gözükse de doğru tekniklerle o kadar da zor değildir. Elektriklenme problemi de cabası!

Şekillendirme ürünleri buklelerinizin kalıcılığı ve görünümü için çok önemlidir. Bizim sana önerimiz saç köpüğü kullanman 🙂 Pürüzsüzlük , elektriklenme karşıtı etki ve doğallık hissi sağlaması açısından oldukça tercih edilen bir yapıdadır. Çok acil zamanlarda bile nemli saç boylarına aşağıdan yukarıya doğru, ellerinizle şekil vererek uygulamanız yeterli.

Jöle gibi saçlarda yapışkan his bırakmaması da günlük kullanımda rahatlığınız için çok önemlidir. Saçlarınızın gün boyu doğal ve hacimli durması için özel olarak geliştirilen seriler tam size göre!

Esnek ve hareketli dalgalar için doğal sabitleme özellikli, yumuşaklık sağlaması,  ısıya karşı koruyucu etkisi ile aynı zamanda saç yıpranmaları ve kırıklarının önüne geçer.

Pürüzsüzlük ve Belirginlik arayan tüm Asi Saç Tiplerine uygun özel olarak mükemmel sonuç sağlayan, kontrol edilmesi güç dalgalı ve kıvırcık saçlar için bukle belirginleştirici bakım sağlayan ürün önerimize aşağıdan ulaşabilirsiniz.

The Most Shop‘ta Sevgililer Gününe özel %20 indirim fırsatıyla keşfetmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın